Zaznacz stronę

 

 

 

 

 

Korepetycje Angielski Gumieńce

Nasze Atuty

Uczymy Od 1998 Roku

Wieloltnie Doświadczenie

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach

p

Praca W Różnych Środowiskach

Od zajęć prywatnych po szkoły państwowe i prywatne dla młodzieży i dorosłych

v

Adaptacja

Dostosowujemy tematykę i specyfikę zajęć do potrzeb kursanta

Zapraszamy Na Zajęcia

Prowadzimy Zajęcia Indywidualne w Szczecinie i Okolicach

i

Przygotowania Do Egzaminów

Przygotowanie do FCE, matury, egzaminów gimnazjalisty oraz egzaminów ósmoklasisty

w

Zajęcia Konwersacyjne

Przydatne dla osób pragnących poprawić swoje umiejętności komunikacyjne

Business English

Zajęcia ukierunkowane na słownictwo biznesowe oraz płynność komunikacji.

Tłumaczenia i Proofreading

Wykonujemy również tłumaczenia i sprawdzamy poprawność tekstów po kontem składni i gramatyki

Zapraszamy Do Kontaktu

Skontaktuj Się Z Nami Już Dziś

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczącze prowadzenia zajęć czy nauczania, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

2 + 1 =

Jak podchodzimy zazwyczaj do zagadnienia, którym jest nauka języka obcego? Czy zastanawiamy się wtedy nad tym, co powinniśmy zrobić aby odpowiednia metoda nie minęła się z potrzebą uzyskania adekwatnego efektu? Często bowiem skupiamy się wyłącznie na czytaniu, słuchaniu a nawet pisaniu, zamiast na czymś tak ważnym jak skutecznym i kreatywnym uczeniu się języka obcego, co pozwala osiągnąć znacznie lepsze rezultaty.

Angielski Korepetycje Głębokie-Pilchowo

Traktujmy naukę języka obcego, jak pewnego rodzaju proces o ściśle określonym planie działania

Zawsze traktujmy naukę języka obcego na Głębokim i w Pichowie jak ściśle określony co do tego proces, którego co oczywiste powodzenie uzależnione jest od tego jak udaje nam się realizować konkretne wręcz stopnie swoistego wtajemniczenia. Możemy w tej sytuacji zastosować wiele sprawdzonych i konkretnych rozwiązań, które wpłyną na pamięć zapamiętywania poszczególnych słów, czytanie artykułów coraz bardziej zaawansowanych gdy idzie o zasób słów, które w ten sposób przyswajamy wręcz na stałe.

Czy warto pisać w języku obcym?

Czy warto zatem pisać w języku obcym, na etapie poznawania podstawowych oraz posiadania niewielkiej znajomości poszczególnych słów? Nie ma co do tego jakichkolwiek wątpliwości, krótka notatka czy też składanie w ten sposób zdań, to alternatywa i rozwiązanie nader korzystne w kontekście tego co umożliwia. Z czasem gdy nasz poziom umiejętności w aspekcie pisania się podniesie, zaczniemy nie tylko pisać krótkie zdania ale rozwiniemy je o możliwość tworzenia pamiętników, listów a nawet samodzielnych tekstów.

Postarajmy się połączyć czytanie i pisanie

Przy nauce języków obcych, bardzo ciekawym i przydatnym rozwiązaniem jest połączenie nie tylko czytania ale również słuchania, co za tym idzie starajmy się wykorzystać nasze oczy i uszy, do tego by zapamiętywać słowa. Nigdy nie czytajmy po cichu, lepszym posunięciem jest mówienie poszczególnych słówek na głos, dobrym przykładem tutaj może być wręcz karaoke w języku obcym, śpiewanie piosenek z tekstu jaki się bezpośrednio pod danym utworem pojawia.

Starajmy się uczyć języka obcego, na wiele oryginalnych i sprawdzonych do tego sposobów, nie skupiajmy się wyłącznie na jednej optymalnej do tego metodzie, gdyż nie jest to dobrym rozwiązaniem oraz posunięciem. Dodatkowo nawet w przypadku uczestniczenia w kursach językowych, pamiętajmy aby także poza nimi starać się w jakikolwiek sposób poszerzać swoje umiejętności, możliwości w tym zakresie jest bardzo wiele, a powyższe sugestie i uwagi to tylko niektóre z tych jakie warto zastosować.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie na terenie Głębokiego i Pilchowa w Szczecinie.