602 62 73 73

 

 

 

 

 

Korepetycje Angielski Kościno

Nasze Atuty

Uczymy Od 1998 Roku

Wieloltnie Doświadczenie

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach

p

Praca W Różnych Środowiskach

Od zajęć prywatnych po szkoły państwowe i prywatne dla młodzieży i dorosłych

v

Adaptacja

Dostosowujemy tematykę i specyfikę zajęć do potrzeb kursanta

Zapraszamy Na Zajęcia

Prowadzimy Zajęcia Indywidualne w Szczecinie i Okolicach

i

Przygotowania Do Egzaminów

Przygotowanie do FCE, matury, egzaminów gimnazjalisty oraz egzaminów ósmoklasisty

w

Zajęcia Konwersacyjne

Przydatne dla osób pragnących poprawić swoje umiejętności komunikacyjne

Business English

Zajęcia ukierunkowane na słownictwo biznesowe oraz płynność komunikacji.

Tłumaczenia i Proofreading

Wykonujemy również tłumaczenia i sprawdzamy poprawność tekstów po kontem składni i gramatyki

Zapraszamy Do Kontaktu

Skontaktuj Się Z Nami Już Dziś

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczącze prowadzenia zajęć czy nauczania, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

15 + 7 =

Każdy doskonale wie, że korzystanie z angielskiego bardzo się opłaca. Taka umiejętność zapewnia sporo korzyści np. lepszą pracę. Powinniśmy mieć świadomość, że nie za każdym razem każdy kurs będzie wydawał się odpowiedni. Z pewnością nie każdy wie, dlaczego jest to problemem.

Nieodosobnionym zdarzeniem jest sytuacja, w której uczestnicy szkolenia kończą kurs angielski Kościno bez większej wiedzy. Zdaniem wielu winą jest nieodpowiednia organizacja szkoleń i grupy po kilkanaście uczestników. Jest to zbyt duża liczba uczestników. Wystarczy spojrzeć na to, iż najlepsze szkoły językowe kursy przeprowadzają w małych grupach.

Osoby zapisujące się na kursy angielskiego w Kościnie, nie wiedzą, iż lepiej korzystać z małych klas. Jeżeli dana osoba nie wie, z jakiego powodu niewielkie grupy są lepsze, to przedstawimy to w tym momencie. Załóżmy dla przykładu , iż uczymy się w grupie około 10 osób. W takowych sytuacjach jak ta, kursant nierzadko wybiera zamiennik, czyli rozmowę uczniów razem. Jest to wynikiem zbyt dużej ilości osób, a tego rodzaju rozmowa nie uczy nas praktycznie wcale.

Jeśli mamy zamiar być przekonani do naszej decyzji, to poczytajmy opinie w sieci. Mikrogrupy i przyjazna atmosfera, to atuty, konieczne do skutecznej nauki angielskiego. W mikrogrupach można oczekiwać na bliski kontakt z nauczycielem. Nauczyciele będą w stanie każdemu wyjaśnić, to czego nie rozumieją lub nadrobić z nim zaległe tematy. Możemy po prostu spojrzeć na nauczanie w liceach.