Zaznacz stronę

 

 

 

 

 

Korepetycje Angielski Wołczkowo

Nasze Atuty

Uczymy Od 1998 Roku

Wieloltnie Doświadczenie

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach

p

Praca W Różnych Środowiskach

Od zajęć prywatnych po szkoły państwowe i prywatne dla młodzieży i dorosłych

v

Adaptacja

Dostosowujemy tematykę i specyfikę zajęć do potrzeb kursanta

Zapraszamy Na Zajęcia

Prowadzimy Zajęcia Indywidualne w Szczecinie i Okolicach

i

Przygotowania Do Egzaminów

Przygotowanie do FCE, matury, egzaminów gimnazjalisty oraz egzaminów ósmoklasisty

w

Zajęcia Konwersacyjne

Przydatne dla osób pragnących poprawić swoje umiejętności komunikacyjne

Business English

Zajęcia ukierunkowane na słownictwo biznesowe oraz płynność komunikacji.

Tłumaczenia i Proofreading

Wykonujemy również tłumaczenia i sprawdzamy poprawność tekstów po kontem składni i gramatyki

Zapraszamy Do Kontaktu

Skontaktuj Się Z Nami Już Dziś

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczącze prowadzenia zajęć czy nauczania, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

5 + 4 =

Powszechnie wiadomo, że znajomość języka obcego we współczesnych czasach jest bardzo ważna. Służy ona, jako środek komunikacji międzyludzkiej, często potrzebna jest w kryzysowych sytuacjach. Ignorancja jej staję się utrudnieniem w przekazywaniu informacji, ogranicza nam dostęp do świata, który otworzył się dzięki możliwościom, danym przez sieć, staje się również rosnącą barierą w poszukiwaniu pracy.

Korepetycje Angielski Wołczkowo

Angielski jest szczególnie potrzebny. Uznawany za język międzynarodowy stanowi formalny wymóg. Wprowadzenie nauki owego języka do szkół rozpoczęło niejako nową erę w naszym państwie. Jednak nie zawsze towarzyszą sprzyjające ku niej warunki.

Jak wiadomo każdy z nas ceni sobie efektywność kształcenia się w danym kierunku. Dzisiaj znajdziemy wiele firm, osób oferujących szybką naukę języka angielskiego w Szczecinie i pobliskim Wołczkowie. Mnóstwo drzwi na szybką naukę języka angielskiego otwiera się przed nami, jeśli tylko podejmujemy jakiekolwiek kroki w tę stronę.

Czas potrzebny do opanowania języka na poziomie komunikatywnych przy intensywnej nauce wynosi 2 lata. Każdy uczeń może wybrać poziom zaawansowania, czy częstotliwość zajęć. Dodatkowo udostępniamy darmowe materiały w formie elektronicznej do powtórek oraz samodzilenego studiowania.

W dzisiejszych czasach osoby chcące efektywnie kształcić się w języku angielskim mają wiele możliwości. Obeznanie się w temacie oraz precyzyjne zapoznanie się z ofertą jest bardzo ważne. Poświęcony czas, pilność oraz determinacja sprawią że nauka angielskiego może być najbardziej trafioną inwestycją w życiu.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na niezobowiązujące spotkanie w Wołczkowie. Zajęcia prowadzi wykwalifikowany lektor z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.