Zaznacz stronę
 

 

 

 

 

Angielski Korepetycje Bezrzecze- Skype Lub Dojazd

Nasze Atuty

Uczymy Od 1998 Roku

Wieloltnie Doświadczenie

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach
p

Praca W Różnych Środowiskach

Od zajęć prywatnych po szkoły państwowe i prywatne dla młodzieży i dorosłych
v

Adaptacja

Dostosowujemy tematykę i specyfikę zajęć do potrzeb kursanta

Zapraszamy Na Zajęcia

Prowadzimy Zajęcia Indywidualne w Szczecinie i Okolicach
i

Przygotowania Do Egzaminów

Przygotowanie do FCE, matury, egzaminów gimnazjalisty oraz egzaminów ósmoklasisty
w

Zajęcia Konwersacyjne

Przydatne dla osób pragnących poprawić swoje umiejętności komunikacyjne

Business English

Zajęcia ukierunkowane na słownictwo biznesowe oraz płynność komunikacji.

Tłumaczenia i Proofreading

Wykonujemy również tłumaczenia i sprawdzamy poprawność tekstów po kontem składni i gramatyki

Zapraszamy Do Kontaktu

Skontaktuj Się Z Nami Już Dziś

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczącze prowadzenia zajęć czy nauczania, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

2 + 2 =

Korepetycje z języka angielskiego na Bezrzeczu via Skype są droższą i zarazem bardziej skuteczną alternatywą dla popularnych kursów językowych. Podczas korepetycji istnieje mozliwość bezpośredniego kontaktu z nauczycielem, który skupia swoja uwagę wyłącznie na danym uczniu. Taka metoda przekazywania wiedzy jest jedną z najbardziej skutecznych form nauczania. Dlaczego? Zarówno przekazujący, jak i przyjmujący wiedzę musi być zaangażowany tak samo. Uczeń ma możliwość zadawania niezliczonej ilości pytań i wielokrotnego powtarzania nierozumianego tematu.

 

Korepetycje Angielski Bezrzecze

Czas i uwaga nauczyciela są przeznaczone tylko dla jednego ucznia, co daje widoczne rezultaty. Tworzą relacje twarzą w twarz i zdobywanie wiedzy staje się czystą przyjemnością, a przy tym daje największe efekty. Ludzie którym udało sie osiągnąć sukces dzięki korepetycjom z angielskiego polecają ten wariant znajomym, przez co zapotrzebowanie na prywatne zajęcia tego typu wciąż rośnie.

W prasie i na stronach internetowych czesto można napotkać ogłoszenia osób udzielających korepetycji przez Skype. Nie zawsze są to wykwalifikowani nauczyciele. Często bywa, że studenci, lub nawet uczniowie dorabiają w ten sposób udzielając korepetycji nie posiadając do tego odpowiednich kwalifikacji.

Nauka języka obcego powinna przebiegać w jasno określony do tego sposób, co za tym idzie przebiegać zgodnie z adekwatnym do tego założeniem. Oczywiście zazwyczaj zapominamy o tym fakcie, a co najważniejsze zamiast stawiać na skuteczne, efektywne oraz optymalne rozwiązania decydujemy się takie, które nie zakładają nam osiągnięcie pewnego celu. Zazwyczaj nauka języka obcego ma po pewnym czasie pozwolić nam przede wszystkim umożliwić dużo swobodniejsze porozumienia się nim także w kontekście komunikacji. Jednak często zdarzają się przypadki, kiedy nie nastawiamy się w odpowiedni sposób do samej nauki języka obcego a nawet popełniamy niepotrzebne błędy.

Warto uczyć się języka obcego od podstaw

Nawet jeżeli kilka lat temu uczyliśmy się języka angielskiego przez skype, i teraz zamierzamy wrócić do jego nauki, to pamiętajmy o tym aby najzwyczajniej w świecie przyswajać wszystkie informacje oraz wiadomości od podstaw. Zakładajmy, iż wiedza jaka pozyskaliśmy w przeszłości może już nie tylko wypaść nam z głowy, ale mieć się nijak do tego co tak naprawdę zamierzamy zrealizować, zdarzają się sytuację kiedy narzucamy sobie zbyt wysokie wymagania. Nasz poziom wtajemniczenia do tego co w danym momencie staramy się wpoić, jest nie tylko zdecydowanie za niski lecz również nie pozwala na skuteczną naukę języka obcego. Dlatego też kolejny raz wspomina się o możliwości nauczania od podstaw, czasem przypomnienia sobie tego o czym już zapomnieliśmy czy jeszcze większe zapamiętanie pewnych zasad, słów oraz zwrotów.

Czy samodzielna nauka języka obcego ma jakikolwiek sens?

Czy samodzielna nauka języka obcego, ma jakikolwiek sens? Przede wszystkim powinniśmy się zastanowić nad takimi kwestiami jak :

  • Materiały dydaktyczne i ćwiczenia jakie zamierzamy stosować
  • Metoda i technika nauki języka obcego
  • Źródła skąd czerpiemy wiedzę, informację oraz nijako bazujemy w kontekście nauki języka obcego
  • Motywacja, zaparcie oraz umiejętność przyswajania języka obcego

Pewnie, że powyższe sugestie warto nie tylko uwzględnić, lecz przeanalizować w aspekcie tego czy takie samodzielne podejście przynosi zamierzony efekt. Nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż skorzystanie z pomocy lektorów, native speakerów czy kursów oraz szkoleń językowych, to coś co w dalszym ciągu zyskuje na zastosowaniu. Można więc powiedzieć, że połączenie nauki w szkole językowej z powtarzaniem informacji, wiadomości czy poszerzaniem naszych umiejętności także w domu lub wielu innych miejscach, to najlepsze w tym zakresie rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na niezobowiązujące spotkanie na Bezrzeczu. Zajęcia prowadzi wykwalifikowany lektor z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.