602 62 73 73

 

 

 

 

 

Korepetycje Angielski Dobra Szczecińska

Nasze Atuty

Uczymy Od 1998 Roku

Wieloltnie Doświadczenie

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach

p

Praca W Różnych Środowiskach

Od zajęć prywatnych po szkoły państwowe i prywatne dla młodzieży i dorosłych

v

Adaptacja

Dostosowujemy tematykę i specyfikę zajęć do potrzeb kursanta

Zapraszamy Na Zajęcia

Prowadzimy Zajęcia Indywidualne w Szczecinie i Okolicach

i

Przygotowania Do Egzaminów

Przygotowanie do FCE, matury, egzaminów gimnazjalisty oraz egzaminów ósmoklasisty

w

Zajęcia Konwersacyjne

Przydatne dla osób pragnących poprawić swoje umiejętności komunikacyjne

Business English

Zajęcia ukierunkowane na słownictwo biznesowe oraz płynność komunikacji.

Tłumaczenia i Proofreading

Wykonujemy również tłumaczenia i sprawdzamy poprawność tekstów po kontem składni i gramatyki

Zapraszamy Do Kontaktu

Skontaktuj Się Z Nami Już Dziś

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczącze prowadzenia zajęć czy nauczania, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

15 + 2 =

Wszyscy w dzisiejszych czasach dążą do zdobywania wiedzy i umiejętności, do bycia perferkcjonistami, a korepetycje pomagają kształtować charakter. Dobry korepertytor potrafi nauczyć angielskiego nawet zupełnego nowicjusza, a także pomóc w rozwinięciu umiejętności zdolnemu uczniowi. Kontakt z takim korepetytorem sprawia, że lekcje stają się miłym i pożytecznym sposobem spędznia czasu.

Korepetycje Angielski Dobra Szczecińska

Dla dzieci korepetycje z angielskiego mogą stanowić ciekawą formę zabawy, uczą zainteresowania obcym językiem, kulturą, Młodzież świadomie podejmuje decyzję kształcenia się w tym kierunku, gdyż zdaje sobie sprawę z ogromnego zapotrzebowania na języki obce na rynku pracy. W Dobrej Szczecińskiej, jak i w całym kraju, szczególnie w dużych miastach języki są podstawą do zdobycia dobrej pracy, zatem ochotników do nauki i nauczania nie brakuje. Nauczający dostosowują się do potrzeb i poziomu klientów i jak najlepiej „sprzedają” im swoją wiedzę.

Gramatyka języka angielskiego sprawiała i zawsze będzie sprawiać wiele problemów dla uczących się tego języka. Człowiek dorosły w przeciwieństwie do dziecka uczy się głównie przez analogie. Małe dziecko, którego umysł nie jest jeszcze wykształcony, chłonie wszystko jak gąbka. Tutaj analogii brak, to „tabula rasa”, która systematycznie wypełnia się wiadomościami. Tak więc dorosła osoba nie jest w stanie nauczyć się języka obcego taką samą metodą jak dziecko.

Co warto wykorzystać oraz zastosować, jeżeli chodzi o naukę języka obcego? Odpowiedź na takie pytanie, nie powinna stanowić żadnego zaskoczenia, a co za tym idzie należy przede wszystkim przeanalizować wszystkie dostępne rozwiązania oraz metody, których wdrożenie ma nie tylko sens, lecz pozwoli nam nauczyć się języka obcego. Często skupiamy się wyłącznie na czytaniu, wymowie, słuchaniu lub pisaniu a nawet mówieniu, zapominając iż powinniśmy to wszystko połączyć w jedną całość.

Ucz się języka obcego w taki sposób, jaki pozwoli ci na uzyskanie odpowiedniego efektu

Ucz się języka obcego w taki sposób, jaki pozwoli ci na uzyskanie najbardziej odpowiedniego efektu, oczywiście warto uwzględnić sugestie i uwagi innych osób, lecz także zastanowić się nad bardziej przydatnymi dla nas czy kreatywnymi metodami. Warto spojrzeć na naukę języka obcego przez pryzmat wszystkich dostępnych dla nas rozwiązań, często niedocenianych w kontekście tego co umożliwiają.

Pewnie, że nauka języka obcego to dążenie do zdobycia niezbędnych umiejętności językowych, nie należy jednak tego robić na siłę, mamy czerpać radość i satysfakcję z osiąganych w tym zakresie rezultatów. Z tego też powodu, stawiajmy na innowacyjne oraz kreatywne, niekiedy oryginalne wręcz sposoby zapamiętywania słówek, zapisujmy je czy nawet starajmy się kojarzyć z czynnościami jakie wykonujemy. W przypadku słuchu i wymowy, powtarzajmy zdania czy dialogi powiązane z filmem a nawet utworem muzycznym, starajmy zadawać sobie pytania oraz udzielać na nie odpowiedzi.

Nauka języka obcego nie musi być czymś skomplikowanym względnie trudnym

Nauka języka obcego nie musi być czymś skomplikowanym, względnie trudnym czasem w prostocie tkwi siła a tym samym możliwości wdrożenia rozwiązań, metod czy sposobów najbardziej efektywnych pod kątem ich działania. Powyżej wspomniano chociażby o karteczkach na których możemy zapisywać sobie niektóre słowa czy powtarzaniu dialogów z filmów obcojęzycznych. Jest to zresztą jedna z wielu opcji polecana przez lektorów językowych, w kontekście ćwiczeń czy też samodzielnych sposobów nauczania języka obcego jakie warto nie tylko przeanalizować lecz także zastosować.

Znalezienie informacji a nawet wielu przydatnych materiałów dydaktycznych czy też wskazówek nie powinno być żadnym problemem, z jednej strony mówi się wyłącznie o kursach i szkoleniach językowych, z drugiej zapomina się o innych koncepcjach, których zastosowanie ma sens. Postawmy więc na ciekawy sposób przyswajania języka obcego, skuteczną jego naukę oraz możliwość czerpania z niej adekwatnej do tego satysfakcji.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na niezobowiązujące spotkanie w Dobrej. Zajęcia prowadzi wykwalifikowany lektor z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.