602 62 73 73

 

 

 

 

 

Korepetycje Angielski Dołuje

Nasze Atuty

Uczymy Od 1998 Roku

Wieloltnie Doświadczenie

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach

p

Praca W Różnych Środowiskach

Od zajęć prywatnych po szkoły państwowe i prywatne dla młodzieży i dorosłych

v

Adaptacja

Dostosowujemy tematykę i specyfikę zajęć do potrzeb kursanta

Zapraszamy Na Zajęcia

Prowadzimy Zajęcia Indywidualne w Szczecinie i Okolicach

i

Przygotowania Do Egzaminów

Przygotowanie do FCE, matury, egzaminów gimnazjalisty oraz egzaminów ósmoklasisty

w

Zajęcia Konwersacyjne

Przydatne dla osób pragnących poprawić swoje umiejętności komunikacyjne

Business English

Zajęcia ukierunkowane na słownictwo biznesowe oraz płynność komunikacji.

Tłumaczenia i Proofreading

Wykonujemy również tłumaczenia i sprawdzamy poprawność tekstów po kontem składni i gramatyki

Zapraszamy Do Kontaktu

Skontaktuj Się Z Nami Już Dziś

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczącze prowadzenia zajęć czy nauczania, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

13 + 7 =

Najlepiej uczyć się języka angielskiego w Dołujach uczęszczając na korepetycje. Taka zdolność gwarantuje sporo korzyści np. lepszą pracę. Jednakże nauka w szkołach językowych lub kursach nie zawsze przeprowadzana jest w perfekcyjny sposób. Popularnym kłopotem jest to, że zajęcia przebiegają w licznych grupach. Zapewne nie każdy z nas rozumie, dlaczego jest to kłopotem. W tym artykule staramy się przedstawić, w czym lepsze są kursy, w małych grupach.

Ponad 10 uczestników to o wiele za wiele. Małe grupy oraz lepsza organizacja, to zalety dobrych placówek. Wtedy lekcje mają całkiem inny wygląd i przeprowadzane są w znacznie lepszej atmosferze. Skuteczność zdobywania umiejętności językowych podczas takich szkoleń jest o wiele większa.

Jeśli dana osoba nie wie, dlaczego małe klasy są lepsze, to wyjaśnijmy to w tym momencie. Pomyślmy, że uczestniczymy w kursach, a również z nami jest inne 8 uczestników. Potencjalne wydaje się więc to, iż nauczyciel nie będzie w mógł dać każdemu odpowiedniej ilości czasu. Praktycznie każdy jednak rozumie, że nauka przez rozmowę jest bardzo istotne.

Jak, zatem widzimy wybranie dobrej szkoły nauki języków lub szkolenia jest bardzo istotną kwestią. Analizując propozycje, powinniśmy zwrócić uwagę na format klas. Naszym zdaniem najkorzystniejsze będą oferty szkół angielski Dołuje, które oferują kursy w małych grupach. Kursanci, którzy uczą w mikrogrupach, najczęściej dają uczestnikom znacznie więcej uwagi. Zajęcia w tejże postaci są gwarancją, że zrozumiemy cały materiał z kursu. Nawet jeśli występują kłopoty, to w czasie zajęć będzie można zapytać nauczyciela o pomoc. Trafnym porównaniem będzie spojrzenie na wygląd zajęć w liceach.