Zaznacz stronę

 

 

 

 

 

Korepetycje Angielski Stołczyn

Nasze Atuty

Uczymy Od 1998 Roku

Wieloltnie Doświadczenie

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w nauczaniu na różnych poziomach

p

Praca W Różnych Środowiskach

Od zajęć prywatnych po szkoły państwowe i prywatne dla młodzieży i dorosłych

v

Adaptacja

Dostosowujemy tematykę i specyfikę zajęć do potrzeb kursanta

Zapraszamy Na Zajęcia

Prowadzimy Zajęcia Indywidualne w Szczecinie i Okolicach

i

Przygotowania Do Egzaminów

Przygotowanie do FCE, matury, egzaminów gimnazjalisty oraz egzaminów ósmoklasisty

w

Zajęcia Konwersacyjne

Przydatne dla osób pragnących poprawić swoje umiejętności komunikacyjne

Business English

Zajęcia ukierunkowane na słownictwo biznesowe oraz płynność komunikacji.

Tłumaczenia i Proofreading

Wykonujemy również tłumaczenia i sprawdzamy poprawność tekstów po kontem składni i gramatyki

Zapraszamy Do Kontaktu

Skontaktuj Się Z Nami Już Dziś

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczącze prowadzenia zajęć czy nauczania, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

8 + 2 =

Nauka języka obcego ze słuchu na Stołczynie w Szczecinie, to coś nie tylko wygodnego w kontekście przyswajania poszczególnych zwrotów, słówek czy nawet rozumowania całych dialogów, dodatkowo warto wspomnieć o tym, iż także skuteczna metoda której często nie doceniamy. Nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż część z nas zapewne niejednokrotnie zapamiętała pewne dialogi czy też słowa z filmów, utworów muzycznych czy też reklam obcojęzycznych. Właśnie w ten sposób działa pamięć, niekiedy kwestia przypominania tego co proste oraz powiązane z daną sytuacją czy momentem, nie inaczej jest gdy interesuje nas taki sposób nauki języka obcego.

Angielski Korepetycje Szczecin Stołczyn

Słuch odgrywa bardzo kluczową rolę przy nauce języka obcego

Pewnie, że słuch odgrywa bardzo kluczową rolę przy nauce języka obcego, można powiedzieć iż właśnie w ten sposób docierają do nas wszystkie niezbędne informację. Istnieje przynajmniej kilka sposobów na to, by w prosto oraz przyjemnie przyswajać sobie wiedzę czy co za tym idzie uczyć się języka obcego do najważniejszych można zaliczyć :

  • Oglądanie filmów w języku obcym, zwłaszcza takich które najzwyczajniej w świecie mieliśmy już okazję poznać. Dodatkowo wiemy co znaczą niektóre słowa, a kwestia ich kojarzenia może odgrywać kluczowe co do tego znaczenie.
  • Słuchajmy muzyki, której słowa są właśnie okazją do tego by je zapamiętać, powtarzajmy dany kawałek kilka razy jednocześnie próbując go sobie przetłumaczyć.
  • Gry komputerowe, to kolejne rozwiązanie jakie w tej sytuacji pozwoli nam poprzez poznawanie języka obcego a zwłaszcza słuchanie tego co do nas z nich płynie, na znacznie efektywniejszą naukę języka obcego właśnie ze słuchu.

Jak najbardziej powyższe sugestie i propozycje są jak najbardziej trafne oraz warte zastosowania, pamiętajmy jednak także o tym, by najzwyczajniej w świecie słuchać innych. Zwłaszcza osób które nam coś tłumaczą, mówią do nas w języku obcym czy najzwyczajniej w świecie starają się przekazać nader cenną informację i wiedzę. Nie chodzi wyłącznie o kursy i szkolenia językowe w dzielnicy Stołczyn, choć w nich również poprzez zakładanie słuchawek stara się wykorzystać możliwości słuchu gdy chodzi o ewentualne zapamiętywanie.

Ważniejszą kwestią jest tutaj codzienna a nawet swobodna komunikacja, prowadzenie rozmowy z innymi osobami względnie słuchanie to jak wygląda ich ewentualna wymowa oraz dialekty. Właśnie poprzez słuch możemy o to wszystko zadbać, zatem niech nie dziwi się, iż niejednokrotnie i w bardzo wielu przypadkach jest on angażowany do tego celu.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na zajęcia w Szczecinie w okolicach Stołczyna.